Кара Делевінь без макіяжу

Британська актриса і модель Кара Делевінь з’явилася на світ 12 серпня 1992 року в Лондоні. Її родина належала до однієї з найбільш аристократичних, мала відношення до королівської династії. Вона припадає троюрідною племінницею самої принцеси Уельської, леді Діані. В даний час сімейство живе в одному з найпрестижніших і найдорожчих районів Вестмінстера. Кара Делевінь без макіяжу настільки ж прекрасна, як і з професійним макіяжем.

Мама Карф є професійним шоппер. Її найняла мережа британських магазинів, яка вважається дуже престижною в цій країні. Батько займався проектуванням житла в Лондоні. Крім Кари сім’я виховувала ще двох дочок, середня з яких стала досить відомою моделлю.

На фото: Кара Делевінь

Доля розпорядилася так, що Кара могла цілком безтурботно жити, при цьому взагалі не працювати і проводити час на світських заходах. Дівчина спілкувалася б з вищими аристократичними колами Англії і при цьому ні в чому собі б не відмовляла. Проте вона обрала для себе інший шлях. З дитинства вона мріяла сама заробляти гроші і довести суспільству, що вона не просто розпещений дитина, а повноцінна самодостатня особистість.

Трудова біографія Кари пов’язана насамперед з модельним бізнесом. Коли вона ще навчалася в одній з приватних шкіл, то була помічена Сара Дукас, яка була засновницею модельного агентства. Вона одразу звернула увагу на талановиту дівчину, змогла розгледіти в ній риси майбутньої моделі. У сімнадцятирічному віці Кара вперше вийшла на подіум. Вмить їй вдалося звернути на себе увагу і добитися успіху. Їй почали пропонувати цікаві покази, зробили особою декількох великих брендів. Крім того молода модель брала участь у рекламних кампаніях і показах від найвідоміших будинків моди.

На фото: Кара Делевінь

У 2012 році Каре присвоїли звання «Модель року». У цей же рік їй запропонували відразу кілька великих контрактів, вона співпрацювала з дуже відомими брендами. Дівчина проявила себе як дуже працездатна, комунікабельна і легка в спілкуванні. У зовнішності її родзинкою стали густі брови. На публіці вона веде себе дуже природно і невимушено, часто може дозволити собі з’явитися на людях без косметики. При всьому цьому вона не докладає надзвичайних зусиль для того, щоб виглядати ідеально. Вона любить себе такою, яка вона є.

З дитячих років Кара привчена до свободи дій. Публіка іноді приходить в шок від того, як дівчина переступає рамки встановлених меж. Особисте життя Кара Делевінь є справжнім скарбом для жовтої преси.

На фото: Кара Делевінь

Нерідко зірка сама підливає масла у вогонь. Приміром, не так давно вона заявила, що має нетрадиційну орієнтацію. Спочатку вона віддавала перевагу хлопцям, однак потім все частіше стала зупиняти вибір на дівчатах. В даний час у неї є постійна подруга, американська співачка Енні Кларк, яка старше партнерки на десять років. Хто знає, яку таку витівку готова викинути ця навіжена зірка і чого від неї можна очікувати. Хоча всі ці витівки частково можна списати на те, що вона ще дуже молода і хоче спробувати в житті абсолютно все.

Related posts

Leave a Comment